Tartak Wojewoda Łążek Chwałowski

Tartak Wojewoda został założony w 2007 roku, jako kontynuacja wieloletniej rodzinnej tradycji, którą zapoczątkował mój ojciec Edward Wojewoda już w latach 90- tych.

Naszym celem jest ciągły rozwój prowadzonej działalności poprzez zatrudnianie wykwalifikowanej kadry pracowniczej, jak i nabywanie zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń w celu poprawy konkurencyjności, oraz wprowadzanie do oferty nowych usług.

Od początku działalności nieustannie realizujemy dziesiątki projektów w zakresie obróbki drewna zarówno dla instytucji publicznych – od szkół po kościoły, jak również dla klientów indywidualnych oraz dla firm z regionu, w tym wiodących producentów drzwi na krajowym rynku.

Niezmiennie inwestujemy w rozwój naszej firmy, poszerzając obszar jej działalności oraz wprowadzając innowacje, również dzięki wsparciu funduszy z Unii Europejskiej.

Dzięki ciągłemu procesowi wzrostu obecnie przerabiamy do 1000 m³ drewna miesięcznie.

Obszar działalności to głównie woj. podkarpackiewoj. świętokrzyskie, woj. lubelskie, niemniej świadczymy usługi również na terenie całej Polski.

Tartak Wojewoda

ZRÓWNOWAŻONA PRODUKCJA I EKOLOGIA

Nasza firma działa w oparciu o zasadę zrównoważonej wycinki. Posiadamy certyfikat FSC®, co jest dowodem naszego zaangażowania w ochronę środowiska.

Od 2021 roku energia elektryczna napędzająca nasze maszyny pochodzi w większości  z fotowoltaiki.